connie79 er 2barnsmor:) Skrevet 9. april 2008 #1 Skrevet 9. april 2008 Er i uke 34 nå, og magen min har sunket masse siste tiden. Den kommende mormor trodde ikke jeg skulle holde helt til termin. (men det trodde hun ikke sist eller, og da gikk jeg 9 dager over.) Åssen er det med magene deres?
*Gullet vårt og en til på vei* Skrevet 9. april 2008 #2 Skrevet 9. april 2008 Min har ikke sunket enda.. Men gleder meg litt til det, kanskje litt lettere å puste og slik =) Men jeg er førstegangs, vet ikke om det har noe å si evt jeg...??
Silkemage Skrevet 9. april 2008 #3 Skrevet 9. april 2008 Jo, jeg sank som en ubåt forrige uke. Nei da Den har sunket gradvis siden uke 34 ca ja. Er 36+2 i dag, regner med at den synker enda mere.
connie79 er 2barnsmor:) Skrevet 9. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 9. april 2008 må si det er bedre å puste nå ja, men jeg flyr enda mer på do.Og nå for tiden sitter jeg bredbent som en mann. haha. magen er liksom så langt nede at den er i veien. sexy i grunn..
Tirilill Skrevet 9. april 2008 #5 Skrevet 9. april 2008 Venter fortsatt på at magen skal bli plagsomt høy. Forrige gang hadde jeg skikkelig pustebesvær...men mener det var senere..hmmm....er 35 uker i morra.
connie79 er 2barnsmor:) Skrevet 9. april 2008 Forfatter #6 Skrevet 9. april 2008 At den skal bli enda høyere mener du? Jeg sleit litt med pusten for ca. 2 uker siden. men det har roet seg, og magen begynte å synke. Håper den holder seg der nå. svigerinnen min derimot sleit med høy mage helt frem til fødselen. Så det er nok stor forskjell.
Lanfear86 *23uker på vei* Skrevet 9. april 2008 #8 Skrevet 9. april 2008 Tror den har sunket litt. Babyen har iallefall hodet ned i bekkenet, men ikke festet seg enda. Men hper det skjer noe snart nå. 37+1 idag så har 22dager igjen.
Lillegull,2 på jorden,1 engel Skrevet 9. april 2008 #9 Skrevet 9. april 2008 Jepp, her han den sunket og jenta ligger med hodet godt nede i bekkenet. Er 35 fullgåtte i morgen. Ligner mest på en gedigen ball som stikker ut!! =) Men tror nok ikke det skjer noe før ks-datoen min nei, synes det virker som ungene som har vokst inni meg ikke har hatt noe ønske om å komme ut, så håper denne jenta er like fornuftig.. =)
mai mammaen til to Skrevet 9. april 2008 #10 Skrevet 9. april 2008 jeg syns ikke magen min har sunket enda.. er 36+6 i dag.. men syns ikke den gjorde det sist heller... blir spennende å se når han tenker på å komme ut nå
Smånetta 14.mai Skrevet 9. april 2008 #11 Skrevet 9. april 2008 sitter med magen mellom bena. Den ble kommentert på laben hos legen i uke 34. Da mente damene at jeg hadde blitt framtung. Det stemmer nok.
connie79 er 2barnsmor:) Skrevet 9. april 2008 Forfatter #12 Skrevet 9. april 2008 haha, netopp. Magen mellom beina. veldig passende utrykk. ikke lett å være kvinnelig da.
Mamma til Leon Aleksander<3 Skrevet 9. april 2008 #13 Skrevet 9. april 2008 Min har sunket litt, tror jeg.. Føles værtfall sånn! Uke 35
Lone* Skrevet 9. april 2008 #14 Skrevet 9. april 2008 Ja magen har endlig sunket:D Så nå kan jeg puste igjen. Kjempedeilig;)
hormonia&alienimagen <3 Skrevet 9. april 2008 #15 Skrevet 9. april 2008 Sunket for lenge siden... =0) Var vel egentli aldri "høygravid" sånn sett...
mammax2 Skrevet 9. april 2008 #16 Skrevet 9. april 2008 Jeg er i uke 35 nå og magen min ligger mye lavere nå enn for bare et par uker siden. Deilig å få puste igjen!! Får spist litt mer til hvert måltid også..
Moonine_Med_Nr_2;) Skrevet 9. april 2008 #17 Skrevet 9. april 2008 Magen min har sunket forferdelig, men den har aldr vært på toppen heller. hehe. er i uke 37, har enda problemer med å puste ordentlig.. svære greier, skal til jordmor snart, så får vel vite da om kanskje hodet har festet seg. guuuuu dette er spennende
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå