MartheMor+Lillegutt Skrevet 8. april 2008 #1 Skrevet 8. april 2008 Jeg bruker Gonal-f og Synarela, og skal ha UL på fredag. Men i dag har jeg fått el-slim!!! Betyr dette at jeg har EL nå, og at forsøket går i vasken?
hønetuppa ønsker barn Skrevet 9. april 2008 #2 Skrevet 9. april 2008 Jeg brukte synarela og fikk el slim rett før UL. Jeg var akuratt like bekymret som deg. Tenkte at nå går det i vasken. Men jeg fikk ut 12 egg. 11 ble befruktet. 6 på frys og et perfekt egg inni meg som i dag viste et dunkende hjerte uke 7:-) Ikke noe å bekymre deg for. Jeg hadde masse EL slim ligende slim før UL. Lykke til!
MartheMor+Lillegutt Skrevet 9. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 9. april 2008 Åh, det var godt å høre. Takk for at du beroliget meg!! Og gratulerer så mye med graviditeten, det må være en fantastisk følelse:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå