Gå til innhold

Jippi jeg hører til her:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Testet positivt for første gang i mitt liv i dag, og er sååååååååå ufattelig lykkelig:-) Vi har prøvd i 6 pp, og endelig har det festet seg et gull:-)

Gleder meg til å bli kjent med dere her inne:-)

Noen kjente fra bli gravid?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei,hei. Velkommen, og nok en gang, gratulerer så mye!!

 

Skrevet

Tusen takk;-)

Gjest Maja:)
Skrevet

Gratulerer å velkommen! Hvis du har testet positivt nå, er du kanskje ikke så langt på vei, (det er jo ikke noen av oss i desember-klubben da), så du får kanskje en skikkelig julegave! :-D

Det er morsomt at vi er en god gjeng her!

Skrevet

Gratulerer deg her også jeg. Hihi..

Skrevet

Tusen takk alle dere:-) Kruspersille og Momlegåsegg har svart dere inne på 1.trim også;-) Utrolig kjekt altså:-) Blir utrolig spennende å følge hveradre framover:-)

 

Jeg er nok bare 3+6 i dag, så er ikke så langt på vei enda nei, men er i fyr og flamme, og har mange symptomer:-) Håper ikke kvalmen blir verre(men det er vel å håpe på for mye;-)

 

 

Skrevet

Gratulerer så masse!!!! Vi får en kjempe fin julegave i år!!!

Skrevet

Jaaaaaaaa det får vi:-) Tusen takk og gratrulerer så masse til deg også!!!!!!

Skrevet

Og jeg også, for første gang i mitt liv. Tror en fin påskeferie ga utslag ;) Det er en ny, og litt uvirkelig opplevelse, og jeg er så spent. Etter foreløpige beregninger så kommer påskegaven vår rundt 13 desember :)

Fire måneder rakk vi å prøve, før det ser ut til at det klaffet. Tre positive prøver (en hos legen) har overbevist meg :)

Skrevet

Så herlig da påskegaven:-) GRATULERER:-)

Jeg tror faktisk ikke jeg hadde trengt positiv test for å tro det jeg... Har så VANVITTIGE symptomer:-) Utrolig herlig!!!!!!!!!!!!! (bortsett fra kvalmen;-)

Lille gullet vårt satt i 6.pp:-)

Skrevet

Gratulerer så masse!!

Jeg har også testet positivt for første gang i hele mitt liv..

Er helt i ekstase.. Og mannen er nesten like ille, om ikke verre..

Lykke til videre på ferden..

Håper alt går som smurt med alle oss Desember 08 mammaer..

Herregud.. Jeg skal bli mamma;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...