*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 7. april 2008 #1 Skrevet 7. april 2008 Lurer på om du har lyst å se på meg om jeg har blitt gravid i løpet av helgen? :-) hadde EL lørdag/søndag. Har blitt spådd gravid enne pp av 2 stk. Men er spennende å høre fra andre også. Er du ny spåer? har aldri sett deg før her. koselig at så mange tar seg tid til å spå. Det er kjempe snilt av dere :-) på forhånd tusen takk for svar. klem
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 7. april 2008 Forfatter #2 Skrevet 7. april 2008 glemte å skrive fødselsdato.:-) jeg 140385 han 010481
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 7. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. april 2008 Er så spent. Ser på det du får opp på andre. Utrolig spennende :-)
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 7. april 2008 Forfatter #7 Skrevet 7. april 2008 Oi så spennede. Barna? er det tvillinger? Har tvillinger i familein på begge sider. ser du noe annet på oss? kjønn? Dette her var skikkelig positivt. Krysser alt jeg har at jeg tester positivt snart. Hadde El i helga trodde jeg iallefall. Hvis de har boltret seg der i 3 dager, så er jeg jo gravid nå??? hjelp dette var litt skummelt. hihi :-)
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 7. april 2008 Forfatter #8 Skrevet 7. april 2008 dytter i spenning :-)
Anonym bruker Skrevet 9. april 2008 #11 Skrevet 9. april 2008 eeehhhh...enegga tvillinger kan ikke være av to ulike kjønn...de er bare av samme kjønn..
Anonym bruker Skrevet 10. april 2008 #12 Skrevet 10. april 2008 ville ikke trodd så veldig mye på hva safira sier, ta å les litt bakover i de trådene hun har spådd folk i for noen dager tilbake siden.. her er d myyyye rart! hun spår i barnedød å sier hun er guds høyre hånd å når hun spår sier hun myyyye feil! så jeg tror ikke hun vet en dritt egentlig! åja hehe ..enegga tvillinger kan ikke være gutt og jente! dritiut!! tror du skal finne dg en annen hbby jeg safira,har du ikke venner??
*vilha2009baby* Skrevet 10. april 2008 #13 Skrevet 10. april 2008 Ja håper virkelig at INGEN har trodd på hva denne personen har skrevet....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå