NyttNick Skrevet 6. april 2008 #1 Skrevet 6. april 2008 Siden jeg startet på ketolysekuren 2. januar har jeg blitt kvitt 6 kg. Men vet ikke helt hvor de har ramlet av fra, for synes ikke det vises. Har målt ,og målene sier at det har forsvunnet litt her og der. Tenkte å avslutte kuren nå i midten av april,men tror jeg skal "holde ut" litt til Har ikke fått trent på leeenge så tror det er på tide å få ut finger´n,og få strammet litt her og der. Er det bare meg eller er det flere som synes at mageflesket har blitt mykere og "slappere" på en måte etter at dere har begynt på kuren?
NyttNick Skrevet 6. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 6. april 2008 Hehe..Så bra at jeg ikke er alene om det da. Kan det være fordi flesket er på tur til å "ramle" av? *håpe håpe*
nattinatt Skrevet 6. april 2008 #4 Skrevet 6. april 2008 Ja eg trur om me fortsetter ei stund til, så vil det bli lite igjen av det og.Eg trur huda vil trekke seg saman.Begge så trener me jo og. Men idag kjøpte eg boka etter slankekuren inne på ketolyse.no.Tenker på fedon og,men eg har lyst å sjå om det ikkje er meir vanlig nordisk mat i denne.
NyttNick Skrevet 7. april 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. april 2008 Må nesten fortsette nå når man begynner å se resultater.. Skal begynne å rocke for harde livet nå..og jogge...og sykle..og ro..og og...Hehe Har bestemt meg for å veie 60 i juli men får se. Nå ser jeg værtfall at det jeg har gjort virker. Har lyst til å begynne å spise frukt..og grønnsaker og sunn mat. Tror ikke jeg orker noen flere kurer og styr,så blir nok en sunn og fornuftig kost fremover .
nattinatt Skrevet 7. april 2008 #6 Skrevet 7. april 2008 Ja med meg og!!Men har bestilt boka etter slankekuren inne på ketolyse.no, så det blir spennende å sjå i den.Lykke til!! Eg håper sånn på at de siste kiloa vil fordufte og!!Får begynne å trene enda litt meir.Gjerne litt joggings utenom senteret og.KlemEg og har lyst ned til 60 kilo,fire igjen
NyttNick Skrevet 8. april 2008 Forfatter #7 Skrevet 8. april 2008 Hva står i den boka da? Skulle jo begynne å trene i dag men det ble utsatt.. Tror de 4 siste kiloene mine kommer til å være seig,men er jo alltids verd ett forsøk.
nattinatt Skrevet 8. april 2008 #8 Skrevet 8. april 2008 Har ikkje fått den enda.Ja de er seige de siste fire kiloa,irriterende å gje seg før de er vekke og då,men gjerne over på lavkarbo.Veit ikkje heilt.Du då??
NyttNick Skrevet 11. april 2008 Forfatter #9 Skrevet 11. april 2008 Skulle egentlig avslutte kuren idag men tror jeg skal holde ut en stund til. Har vært flink å ikke spist "fy mat", men tror jeg skal ha en litt mer avslappet holdning til det en stund fremover. Så får vi se hva som skjer. Er ikke bare bare når det er så mange bursdager fremover Har trent par ganger siden jeg sa at jeg skulle begynne,så må nok ta meg selv i ørene snart..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå