Anonym bruker Skrevet 5. april 2008 #1 Skrevet 5. april 2008 Har kjøpt slike bomullsbleier, er det det man vanligvis bruker som gulpeklut? Og kan man bruke disse som "hodepute" til babyen også? Mye rart jeg lurer på som førstegangs:)
skatten kom i mai :) Skrevet 5. april 2008 #2 Skrevet 5. april 2008 eg har kjøpt flanellsbleier på sparkjøp og de kommer til å bli brukt som gulpekluter og også til å ha under hodet på babyen i seng,vugge og vogn..
tixa*fødeklar* Skrevet 5. april 2008 #3 Skrevet 5. april 2008 Gas- eller flanellskluter kjøpt på hansen og dysvik, kommer vi til å bruke..både som gulpeklut og "hodepute"
Anonym bruker Skrevet 5. april 2008 #4 Skrevet 5. april 2008 Jeg bruker gasskluter som gulpekluter da jeg føler de suger gulpet bedre til seg enn bomullsbleiene.
Slæsh84 Skrevet 5. april 2008 #5 Skrevet 5. april 2008 Har kjøpt på spar kjøp både gas å flanell.. Som gulpekluter å som vaskeklut... Bruker disse gas klutene på jobben,jobber med multihandikapet barn,så eg e stor fornøyd me di...
Anonym bruker Skrevet 6. april 2008 #6 Skrevet 6. april 2008 Jeg har kjøpt gulpekluter på "Prinsess" og " Baby comfort"
volvo-mamma Skrevet 6. april 2008 #7 Skrevet 6. april 2008 ta en tur på sparkjøp - vet at som førstegangs fødenede så er det mange som er i mot spakjøp ialle fall mine venninner men du får kjøpt mye for en billigere penge enn andre steder... www.sparkjop.no her kan du se litt av utvalget og prisene så kan du sammenligne.
Smånetta 14.mai Skrevet 6. april 2008 #8 Skrevet 6. april 2008 Har kjøpt ei pakke på nøstebarn. Tøybleier. Brukte massevis til førstemann. Klipper opp en fem-seks stykker til vaskekluter som jeg kanter med forskjellig farge til hode og hale, så bruker jeg resten til gulp, solskjerming og under hodet. Innmari greit!
sol m to prinser:-) Skrevet 6. april 2008 #9 Skrevet 6. april 2008 Hei! Jeg har kjøpt noen lyseblå gulpekluter på JYSK. Vi bruker de hvite som kjøkkenfiller, derfor greitt med en annen farge til babyen. Syns faktisk at de var fine, hvis de går ann å si at en gulpeklut er fin da:-) Ha en fin søndag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå