Gå til innhold

trille fra Jysk


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ikke sånn barnevgn-feinsmecker, for å si det sånn - har en super Simo duo og trenger bare en enkel trille i tillegg. Gjerne rimelig. Derfor spør jeg (selv om jeg antar at mange her får frysninger på ryggen): Er det noen som har erfaring med trilla fra Jysk? Ikke paraplytrilla, men den andre.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den er drittdårlig. Kasta min etter 2 uker!

Skrevet

Den er drittdårlig. Kasta min etter 2 uker! Anonym

-----------

 

Har du virkelig så god råd at du bare hiver ting du tilfeldigvis ikke liker??

Hva med å gå tilbake å klage???

 

Og ellers, så er IKKE den vogna så dårlig, men det kan være lønnsomt å legge til noen kroner for å få ei bedre vogn.

 

Jeg har ei slik vogn, og den har vært brukt som reservevogn i pappas bil, og brukt i ny og ne. Grei nok, men hverken pappaen eller jeg ville ha brukt den som hver-dags-vogn.

 

Jeg har også den aller minste trille til Jysk. Har brukt den som ferievogn for unge på 1,5 år, og til og med den er grei nok.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...