rampejenta - ny spire Skrevet 31. mars 2008 #1 Skrevet 31. mars 2008 jeg har vonde og tunge pupper.. masse menssmerter og stikkinger i magen.. litt kvalme innimellom.. men er ikke så trøtt og svimmel som jeg var sist gang..
PeggyPreg Skrevet 1. april 2008 #3 Skrevet 1. april 2008 6 uker i dag. Trøtt på ettermiddag/kveld, ømme bryst, mensmurringer, trykk nederst til venstre i magen - håper dette er normalt? Ellers har jeg begynt å bli litt småkvalm om morgenen.................Gleder meg til uke 12!!!!
Nina_J Skrevet 1. april 2008 #4 Skrevet 1. april 2008 Er også 6+0 i dag! Trøtt, litt småkvalm som kommer og går til alle døgnets tider, stikkinger i venstre lysk, mensmurringer, rar følelse i brystene og varierende humør (desverre for samboeren min :/ )
Mia og gullgutten! Skrevet 1. april 2008 #5 Skrevet 1. april 2008 Er 6+1 i dag!! Er blitt kjempe kvalm, men har heldigvis ikke kasta opp enda. Men er faktisk så ille at jeg vet ikke om jeg klarer å gå på jobb i dag... Ellers har jeg til tider ganske vondt i magen(litt kraftige mens smerter), vondt i korrsryggen og litt omme pupper.. Men er kvalmen som er dominerende, var ikke sånn før jul, så det er godt å kjenne at det er såpass stor forskjell. Satser på at alt går bra denne gangen!!
Gjest Skrevet 1. april 2008 #6 Skrevet 1. april 2008 Hadde omtrent ingen symptomer i uke 6 jeg. Litt ømme bryster bare..
rampejenta - ny spire Skrevet 1. april 2008 Forfatter #7 Skrevet 1. april 2008 Mia_hemmelighet i magen : Jeg mista også før jul, i november.. og dette svangerskapet er mye mere enn det forrige liksom.. Da følte jeg nesten ingenting, så jeg håper det er positivt at jeg er litt dårligere no
HappyVera81 Skrevet 11. april 2008 #8 Skrevet 11. april 2008 Nå ble jeg letta her at det er flere med samme symptomer som meg...har hatt menssmerter i 2 uker (var redd for at det var noe galt da) men fikk bekreftet på UL idag at alt ser bra ut :-) Nå gleder jeg meg til neste UL om 2 uker.
Mini pluss Skrevet 12. april 2008 #9 Skrevet 12. april 2008 Var trett, hadde llitt ømme bryster og et par ganger smerter som gikk tvers over magen... har lest at det kan være en type bånd som holder livmoren på plass, som må øsnes når den skal vikse... husker ikke hva dette heter... ellers ok, både på humør og helsa =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå