Gjest Skrevet 30. mars 2008 #1 Skrevet 30. mars 2008 Hei. Vi er igang med vårt første, og sikkert eneste IVF førsøk da jeg er over 40 år. Jeg starter med spraying i morgen, deretter sprøyter i 9 dager, skal til kontroll for å sjekke hvor mange eggposer det er den 2 mai - håper på egguttak 5 mai og innsetting 7 mai. Noen i samme båt her?
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 30. mars 2008 #2 Skrevet 30. mars 2008 Vi driver på med vårt første IVF vi også, satser på uttak 21.april. I mottsetning til dg er jeg bare 21 år, men jeg har nok samme problemstilling som dg. jeg har av en elelr annen merkelig grunn startet ferden mot overgangsalderen. Jeg har nesten ike mer egg igjen, nå gjenstår dte bare å se om kvaliteten er god no til at jeg kan få meg en liten spire i magen
Mamma til 2 søte jenter Skrevet 30. mars 2008 #3 Skrevet 30. mars 2008 Hei! Vi skal også i gang med vårt første IVF forsøk. Jeg starter med spraying på torsdag, og skal til kontroll 30. april. Uttak/innsetting i uke 19. Gleder meg til å komme i gang, samtidig som det blir veldig spennende hvordan dette kommer til å gå! Lykke til til deg!
Gjest Skrevet 30. mars 2008 #4 Skrevet 30. mars 2008 Hei hei! Jeg startet nesespray 22.mars med planlagt uttak i uke 17. Er første IVF. Har hatt 2 negative AIH tidligere. SÅ nå krysses alt som krysses kan for at IVF er tingen. Er såkalt uforklarlig barnløs og har prøvd i snart 2 år nå. Hvilken klinikk hører du til? Vi er på Riksen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå