Anonym bruker Skrevet 26. mars 2008 #2 Skrevet 26. mars 2008 Hva med å sjekke ut Ikea? De har i ulike tykkelser, kan få med springfjær også om du vil. Rimelige er de i alle fall.
Hanne.. Skrevet 26. mars 2008 #4 Skrevet 26. mars 2008 Vi kjøpte madrass på kattis babyshop i strømstad. Den kostet 499 svenske kr, og det var overmadrass med.. Vet helt ærlig ikke hva som er rimelig, men ble ganske fornøyd med kjøpet jeg da selv om den ikke er prøvd ut enda! var 60x120 madrass
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2008 #5 Skrevet 26. mars 2008 babyer skal ikke ha overmadrasser. madrassen skal være "hard"
Supertea Skrevet 26. mars 2008 #6 Skrevet 26. mars 2008 Jysk har skumgummi-madrass til 150 kr. Hvis den er for stor er det bare å klippe den til (tror den er beregnet på sprinkelseng). Kjøpte overmadrass der også, en helt flat hard en som jeg tror egner seg godt til spedbarn.
skimre Skrevet 27. mars 2008 #7 Skrevet 27. mars 2008 babyer kan helt fint ha overmadrass... veldig praktisk er det også! har vasket drykid madrassen til snuppa etter både tisse lekasjer og omgangssyke, tenk om alt det skulle satt seg i madrassen... nei, jeg vil absolutt anbefale overmadrass!
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2008 #8 Skrevet 27. mars 2008 Vi kjøpte sprinkelseng madrass og overmadrass på jysk , det kom på tilsammen ca 400 kroner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå