celestia Skrevet 24. mars 2008 #1 Skrevet 24. mars 2008 Hadde sånn murring i ryggen eller på høyre sia, pluss at ungen va ikke noe særlig snill me mæ i natt, det begynte i går kveld. Det va som at den va på tur ut, føltes som bekkene skulle rives fra hverandre, å alt dette startet etter at æ fikk de slimklompan,( e slutta å slime så mye) Men har både mensensmerter å murring, pluss at ungen spenner å hopper så mye nå. Nå Har æ begynt å få drit mye mensensmerter. Vet ikke ka det kan være, tenkte æ skulle ringe jordmora i morra, hadde liksom ikke lyst å ringe lægevakta, for vis æ blir sendt på sjukehuset, så e det så langt, vis det ikke e noe viktig.
Fullrulle86 Skrevet 24. mars 2008 #2 Skrevet 24. mars 2008 ikke vits i å ringe legevakta... du burde ringe føden på sykehuset å få snakka med en jordmor! jaffal viss smertene ikke gir seg.. kan jo være fødsel på gang... kjipt at det er lang vei, men ville sjekka d uansett!
celestia Skrevet 24. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 24. mars 2008 Ringte te legevakta, ho skulle ringe te jordmora, siden æ ikke har vakt nr hennes.
kate78 Skrevet 24. mars 2008 #4 Skrevet 24. mars 2008 hvordan har d gått her da tro???? ble d en fødsel??? venter spent på oppdatering.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå