Charlo Skrevet 24. mars 2008 #1 Skrevet 24. mars 2008 Hvordan bør de første skoene være? Myke eller harde? Vet de ikke skal ha sko før de begynner å gå, men mini har nå reist seg opp. Kanskje han har lyst til å stå litt når vi er ute også? Hva bør jeg kjøpe da? Vet faktisk ingenting om dette, så tar imot alle tips med glede :-)
moota m storebror&lillebror Skrevet 24. mars 2008 #2 Skrevet 24. mars 2008 Det er vel mange forskjellige meninger om hva du kan bruke da. Viss det er tørt underlag og ikke så kaldt (fx på et ullteppe på terrassen ol) kan du bruke bare ullsokker. Det er jo best for dem å trene barfot egentlig. Ellers bør du ha myke sko. Jeg kjøpte noen herlige litt høye sko til min datter til gåtrening. Ja ja det ble maaange hundrelapper ut vinduet for måtte bare fint innfinne meg å kjøpe noen helt myke, men helst litt flate under.
Snupi27 Skrevet 24. mars 2008 #3 Skrevet 24. mars 2008 når snuppa mi skal begynne å øve seg på å gå kommer jeg nok til å ha på henne sko endel. fordi de støtter føttene litt bedre. jeg ville valgt litt høye sko. om du går i skobutikken og bort i barneavd så har de sko med snøring på. i forskjellige farger (hvite, roa, blå, røde) osv.. de er ganske dyre da. koster fra 300 til hvertfall 500! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå