Lessen Skrevet 22. mars 2008 #1 Skrevet 22. mars 2008 Jeg skal ringe inn resultatet til tirsdag, men når ca er UL da? og kan man da se hvor mange spirer det er der inne??
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 22. mars 2008 #2 Skrevet 22. mars 2008 Jeg var på ul i uke 9. Tror det er vanlig mellom uke 7-9 ,hvertfall på Riksen. da kan de se om det er flere der ja. Lykke til!
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 22. mars 2008 #3 Skrevet 22. mars 2008 Vi var i uke 7. Var ikke noe prøblem å se at det var et bankende hjerte der da :-)
Cocco*med 2 små spirer* Skrevet 22. mars 2008 #4 Skrevet 22. mars 2008 På IVF avdelingen på Ullevål fikk vi UL ca uke 8, for å bekrefte at det var en graviditet, og at så "normalt" ut. Og da så vi en liten blobb med et bakende hjerte ) Selv hadde jeg mye vondt, og fikk derfor en UL allerede i uke 6 hos min gyn. Og sjokkerende nok, så jeg allerede da en bitte liten "blob" som pulsererte. Men jeg fikk beskjed om at det er veldig varierende om man ser noe hjerte (som jo var det jeg så) så tidlig. Derfor venter nok de fleste sykehus/klinikker en uke eller to lenger sånn at det blir UL rundt uke 8
Gjest Skrevet 27. mars 2008 #5 Skrevet 27. mars 2008 Vi har fått time til ul 5 uker etter insett. :-)
Alvepia *happy mum* Skrevet 3. april 2008 #6 Skrevet 3. april 2008 jeg fikk ul til uke 8/9 i svangerskaps uke:)
Gullblomst Skrevet 6. april 2008 #7 Skrevet 6. april 2008 Jeg skal på tidlig UL nå på fredag. Da vil jeg være 9+4 Gleder meg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå