FuriLaks Skrevet 22. mars 2008 #1 Skrevet 22. mars 2008 Har du noen gode og sunne forslag å toppe den med? Vi har kyllingfilét og løk foreløbig.
It's all about me Skrevet 22. mars 2008 #2 Skrevet 22. mars 2008 Jeg liker marinert kylling, purre/vårløk, soltørkede tomater, champignoner og peppes sine hvitløks kjøttboller ) Under det har jeg Knorrr sin pizzasause, den i tørrform i pose, men dropper kjøttdeigen og lager den litt tykkere. Og husk: Ta på osten etter sausen men før resten av fyllet, og pynt bare med LITT ost på toppen. Det blir aller best )
Januarjubel! Skrevet 22. mars 2008 #3 Skrevet 22. mars 2008 Pizza for snobber: Italiensk skinke, tomater og gorgonzola. Og hvitløk selvfølgelig. Gjerne oliven og frisk basilikum. Topp gjerne med ruccula når den er tatt ut av ovnen. Med kylling og løk: Smør tomatpure over bunnen. Hvitløk og urter etter smak og behag. Kytllingen brunes i panne med løk. Veldig godt med smøreost sammen med kylling. Serveres med frisk grønn salat for å heve sunnhetsfaktoren! Ps ikke lammestek i dag altså
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå