Anonym bruker Skrevet 20. mars 2008 #1 Skrevet 20. mars 2008 Synes dere det blir for lenge for en baby på 7 mnd å sitte i bilstol i 15 timer i løpet av 2 dager? Det blir heller ikke mye mulighet til å ligge på gulvet å sprelle disse 2 dagene.
Anonym bruker Skrevet 20. mars 2008 #2 Skrevet 20. mars 2008 Jeg ville vel kanskje ikke gjort det hvis det ikke er mulighet for å legge seg og strekke seg ut innimellom. De sier jo at det ikke er farlig for babyen å kjøre langt en sjelden gang i mellom, men at det bør få strekke litt på seg innimellom. Men hvis dere har tenkt å kjøre ca 7,5 time per dag med stopp slik at h*n kan få strekt litt på seg innimellom må det vel gå greit.
yret Skrevet 20. mars 2008 #3 Skrevet 20. mars 2008 Det tror jeg nesten babyen deres må bestemme. Er h*n fornøyd, sover en del og ikke klager, så går det sikkert greit. Er h*n derimot utilpass og ikke fornøyd, bør dere respektere dette og legge inn gode pauser, evt. legge inn en ekstra kjøredag hvis det er muligheter for det. (Pauser bør det jo være uansett, da, men det regner jeg med at dere hadde tenkt til å ta også, slik at h*n får strekke litt på seg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå