AnLin *j07* med januargutt. Skrevet 17. mars 2008 #1 Skrevet 17. mars 2008 Kan jo hende det blir litt varmt med den etterhvert nå? Snuppa ligger i sportsvogn, så lurer på om dere har noen tips til hva annet dere pakker deres små inn i?
mamazon <3<3<3 Skrevet 17. mars 2008 #2 Skrevet 17. mars 2008 Har tenkt på det selv, og funderer på å skifte ut ulldynen i voksiposen med en sommerdyne, det går nemlig an å få kjøpt, se her: http://www.voksi.com/2006/index.php?page_id=2579 Men det er litt dyrt, da... noen som vil anbefale dette?
Gothminister Skrevet 17. mars 2008 #3 Skrevet 17. mars 2008 Jeg kommer til å bruke voksiposen så lenge som mulig. Med den sommerdynen inni,eller så kler jeg bare av han før jeg legger han ut. Eller en litt tykkere dress/jakke med bare dyne og pledd etter behov.
mamazon <3<3<3 Skrevet 17. mars 2008 #4 Skrevet 17. mars 2008 Et lite tips fra Voksi-hjemmesiden: "Ved liten plass i vogn og ved mildere temperatur, kan ulldyna tas ut av yttertrekket i fotenden, og brettes tilbake inne i yttertrekket, under barnet." Lurt! Da kan den nok brukes enda en stund.
LINDA*** Skrevet 17. mars 2008 #5 Skrevet 17. mars 2008 Jeg bruker lammeull i bunn jeg, også har han teppe over seg (og vogntrekket utapå hvis det blåser fælt). Dunposen er jo nesten et mordvåpen når det ikke er minusgrader.. Fy fader å varm han blir i den..... Flere som syns det?? (Burde kanskje lukke den mer opp da, men likkavel..) 10 mnd
mamazon <3<3<3 Skrevet 17. mars 2008 #6 Skrevet 17. mars 2008 Ja, den blir innmari varm, og vi har minimalt med klær på oppi der. Kan nesten ikke brukes hvis det er over 5 grader eller i sola, da kler vi også på mer og bruker pledd istedet. Men kan justere litt hvor tett den knytes, som du sier.
Lykke X 4 Skrevet 17. mars 2008 #7 Skrevet 17. mars 2008 Jeg har bestilt den utrolig vakre Erteposen fra Dotedot.com. Men blå unikko. Og den er kjempefin, praktisk og god. Anbefales på det sterkeste!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå