Monajenten Skrevet 16. mars 2008 #1 Skrevet 16. mars 2008 Nå har jeg fått rockeringen, jeg har thigh trainer og jeg er medlem på SATS, så det er ikke treningen det skal stå på. Har vært veldig lite i det siste fordi jeg har vært syk, men nå som påsken er i gang, skal jeg starte på ny frisk også. Mitt største problem er kostholdet. Jeg er ELENDIG med kosthold. Nå har jeg bestemt meg for at jeg er nødt til å være litt småfanatisk når det gjelder maten, ellers går det gale. Så jeg skal spise fem ganger daglig, hver tredje time. Jeg MÅ klare det, må må må. Men jeg tenker på å melde meg inn i Vektklubben. Har hørt mye bra om den. Noen med erfaring som de vil dele med meg?
Jenny-penny Skrevet 16. mars 2008 #2 Skrevet 16. mars 2008 Tenkte jeg skulle ned ca samme antall kg selv. Lurte bare på hva thight trainer er?? Lykke til:) vurderer en sånn kur: 30 days som renser kroppen og øker forbrenningen.
mliz Skrevet 16. mars 2008 #3 Skrevet 16. mars 2008 Meldte meg inn der i høst, og gikk raskt ned,det er veldig motiverende . Men det er kun opp til deg selv, og at du er konsekvent med alt. Fordelen er at jeg lærte masse om kosthold, og fikk mange gode tips og matforslag der.. Det er bare utrolig viktig å gjøre det en blir "bedt" om, så funker det veldig bra Som du sier selv, ; en må bli småfanatisk.. Lykke til !!
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. mars 2008 Thigh Trainer er en stepmaskin, men forskjellen fra vanlige maskiner er at her går "pedalene" litt utover (herregud så dårlig forklart!!) sånn at man ikke bare går rett opp og ned, men trener lårmusklene veldig godt. Jeg må ha vekk klumpene på innsiden av lårene, hehe;-) Og rockeringen funker på sidefettet da, så er godt i gang, bare kostholdet nå;-) Her er forresten link: http://www.tvshop.com/NO/products/4304/8838
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 16. mars 2008 Takk for svar!! Ja jeg har forstått det sånn at det går veldig mye på kosthold, og når man i tillegg faktisk blir "bedt" om ting som du sier, tror jeg at det vil hjelpe meg mye!! *småfanatiskvektklubbmonajenten* ;-)
Gjest Skrevet 16. mars 2008 #6 Skrevet 16. mars 2008 Har vært medlem i vektklubb.no, og det funket veldig bra. Gikk ned ti kilo, og det gikk egentlig ganske greit også:-)
gærne ko Skrevet 16. mars 2008 #7 Skrevet 16. mars 2008 Syns det fungerte veldig bra, spennande å taste inn matinntak kvar kveld og sjå resultatet. Gikk ned 10 kg på 4 mnd. Men må sei at en del av dei middagsrettane som vi fikk oppskrift på var rett og slett forferdelige! Men du kan jo søke opp alternative middager. Mange gode oppskrifter der...
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #8 Skrevet 16. mars 2008 Wow! Dette blir jo bare mer og mer lovende! 10 kg funker helt fint det:-D Hvor lang tid brukte du på det da? Tror jeg må melde meg inn i kveld og handle i morgen:-D Takk for svar, jenter!
mliz Skrevet 16. mars 2008 #9 Skrevet 16. mars 2008 ja,,hihi, jeg vil bli småfanatisk igjen,jeg også... for jeg meldte meg inn tre mnd før vi skulle på en sydentur ( hadde tenkt lenge på vekta mi,da,men turen blei motivasjonen). Men etter turen slutta jeg med alt, og jula kom,og mye god mat og enda mer godteri.. så jeg datt av,kan du si. Og da er veien opp i vekt igjen kort.. så det som er målet til vektklubb.no er jo at dette er noe som skal vare, og det tror jeg går også, så lenge en en konsekvent. Jeg gikk for fort ned,og det er jo ikke bra... Bedre med ikke såå kortsiktig mål som jeg hadde.. Nå trur jeg jammen jeg skal melde meg inn igjen............
*dum&deiLig*™ Skrevet 16. mars 2008 #10 Skrevet 16. mars 2008 Kan jeg få spørre om hvor mye du veier nå? Jeg gikk ned 10 kg på kort tid, og gikk fra str. 40 til str 34/36. På bildene dine ser du ikke ut som en str 40:o)
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #11 Skrevet 16. mars 2008 Hihi ja der ser du;-) Fikk du litt motivasjon selv også?? :-D
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #12 Skrevet 16. mars 2008 Jeg har sendt deg en PM ;-) Det står på sidene at man skal gå ned 5 kg på 5 uker, det er jo lovende !!
mliz Skrevet 16. mars 2008 #14 Skrevet 16. mars 2008 Jepp :) He he.... Gi meg et par dager til "forberede" meg......eller påska, har så mye godt vi har planlagt spise Men,skal starte igjen nå. Har starta opp trene, så er kostholde det står på nå..
Monajenten Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #15 Skrevet 16. mars 2008 Det er greit, du skal få forberedelsestid;-) Jeg har spist så mye dritt i det siste at jeg ikke kan bry meg om det er påske nå. Skal begynne IMORGEN:-D :-D :-D Sitter akkurat og skal melde meg inn i vektklubben no *ja til et bedre liv* ;-) Eirin, det var til dum&deilig;-)
2nj♥ Skrevet 16. mars 2008 #18 Skrevet 16. mars 2008 Vektklubben er bra. Var medlem der i 6 mnd i fjor, og da jeg sluttet i november 2007 hadde jeg gått ned 18 kg Fulgte opplegget veldig slavisk de første 3 månedene, men da var jeg så godt inne i det at jeg droppet å føre mat osv, men fortsatte å gå ned.
lavrans&laura Skrevet 17. mars 2008 #19 Skrevet 17. mars 2008 i dag har jeg vert medlem i 10 uker, og har på de 10 ukene gått ned 10 kilo, er kjempe fornøyd! vektklubben er helt topp! anbefaler det absolutt!
Monajenten Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #20 Skrevet 17. mars 2008 Tusen takk!! Har meldt meg inn i dag, målet mitt er 8 kg på 10 uker, og det ser jo ut som om det er oppnåelig!! Herlig å lese om andre som har så god erfaring! :-) Gratulerer med super vektnedgang!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå