Lessen Skrevet 16. mars 2008 #1 Skrevet 16. mars 2008 Og den var positiv...!!! er det to da eller, siden positiv så tidlig...?? dette var jo fryseforsøk, så ingen fare for at noe kan påvirke. de sa på sykehuset at en positiv test er kun graviditet... jeg er glad, men pga SA og kjemiske graviditeter tidligere tar jeg ikke helt av... men gøy med et blått kryss igår gitt!! lykke til til alle dere andre!!
❀Alle gode ting er 3❀ Skrevet 16. mars 2008 #2 Skrevet 16. mars 2008 Gratulerer! Du er gravid:) Jeg testet også positivt på rugedag 8, etter fryseforsøk. Er nå gravid i uke 27 med prøverørs-gutt nr 2:)
Lessen Skrevet 16. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2008 Takk takk!!! hvordan har svangerskapet ditt vært da? alt bra så langt?
AniBer Skrevet 16. mars 2008 #5 Skrevet 16. mars 2008 Gratulerer så mye!!! Kos deg i tiden fremover!! Gratulasjonsklem
74skytte Skrevet 17. mars 2008 #8 Skrevet 17. mars 2008 Positiv test er positiv test, selv om du testet tidlig! GRATULERER så mye! Kos deg med den voksende spira di.
kaje Skrevet 17. mars 2008 #9 Skrevet 17. mars 2008 Gratulerer så mye til alle dere som har testet positivt!!!!!!
Mamma til 2 søte jenter Skrevet 17. mars 2008 #10 Skrevet 17. mars 2008 Ja, gratulerer så mye! Håper vi andre snart kommer etter!
Lessen Skrevet 17. mars 2008 Forfatter #11 Skrevet 17. mars 2008 Jeg testet idag også... der lyste det : GRAVID!! det er gøy assa... men klarer ikke nyte helt.. tror jeg har unormalt mye menssmerter, minner skummelt mye om SA... men tar en dag av gangen og ser.. håper dere andre henger dere på etterhvert!!! lykke til!!
finetine Skrevet 17. mars 2008 #13 Skrevet 17. mars 2008 Gratulerer så mye:o)!!! Jeg har også opplevd å være kjemisk gravid men legene ved ST.Olavs sa at det er sjelden, så om du har opplevd det noen ganger har du brukt opp uflaks-kvota nå tenker jeg:o)............. Mange kan få smerter som ligner veldig på menssmerter,og noen får mer vondt enn ved mens uten at det er noe farlig "bare" ubehagelig og stressende............... Satser på at dette går bra;o)!! Kos deg da................
hønetuppa ønsker barn Skrevet 17. mars 2008 #14 Skrevet 17. mars 2008 Gratulerer så masse. Jeg testet på rugedag 11 og den var positv. Sykepleier sa at medisinene ikke kunne gi falsk positiv test. Så da går jeg utfra at pregnyl ikke gir det!?! skal teste igjen onsdag morgen. Er så herlig å se det etterlengtede krysset :-) Masse lykke til:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå