♥ Bea savner nurket i magen♥ Skrevet 14. mars 2008 #1 Skrevet 14. mars 2008 Dere som sprayer, kan en ta seg et glass vin/ øl under sprayingen? Er på sprayedag 5 nå. Hvordan er det med sex nå, bør vi bruke kondom?
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 14. mars 2008 #2 Skrevet 14. mars 2008 Drikk vin og kos deg! Forhåpntlig vis blir det lenge til neste gang for deg! dere kan ha så mye sex dere vil fram til EL sprøyten settes... Da er det stopp! ;-)
Gjest Skrevet 14. mars 2008 #3 Skrevet 14. mars 2008 Men HVORFOR står det i Felleskatalogen at man ikke skal bruke nesesprayen dersom man er gravid dersom de ikke går ut med anbefalinger om å ha beskyttet sex før oppstart av nesespray? Det skjønner ikke jeg... Har man eggløsning på dag 17, så rekker man jo ikke få positiv test ved oppstart på dag 22 (som det blir for min del) Tror jeg hadde fått VELDIG dårlig samvittighet dersom jeg hadde blitt gavid da og at det hadde vært noe galt med babyen
Abelone76 Skrevet 14. mars 2008 #4 Skrevet 14. mars 2008 Det gjør visst ikke noe om man blir gravid under spraying, det sa de ihvertfall til meg. Og oddsene våre er vel ikke skyhøye siden vi må ha hjelp til dette heller... Og vin og øl kan du kose deg med mens du sprayer. Sykepleierne sa at det var viktig å kose seg og slappe av siden dette er en ganske tung prosess. God påske!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå