mor07 Skrevet 14. mars 2008 #1 Skrevet 14. mars 2008 Bare en uke igjen til jeg er halvveis, gleder meg til det Synes magen min er veldig liten denne gangen, men fremover nå må den vel vokse litt. Leste et sted at det var mellom uke 18 og 24 babyen vokste mest. Deilig å ha kommet så langt synes jeg
nussie Skrevet 14. mars 2008 #2 Skrevet 14. mars 2008 Har ca en og en halv uke igjen jeg og til halvveis,syntes det har gått fort jeg og magen har vokst fort. ja det er deilig å ha kommet så langt:) Lykke til videre!!
pingu med 4:) Skrevet 16. mars 2008 #3 Skrevet 16. mars 2008 jeg er litt over halvveis nå og det er en herlig følelse:) jeg synes også magen min er litt mindre enn hva den var sist gang men den blir vel større og større tenker jeg..plutselig så er den vel kjempe diger tenker jeg:) og jeg må si meg enig i at det er deilig å være kommet så langt ja:)
Gjest Skrevet 22. mars 2008 #4 Skrevet 22. mars 2008 jeg er halveis om ca 2 uker,synes tiden har gått både fort og seint:)er fortsatt veldig kvalm,noe som forlenger ventetiden,er aktiv sykemld så det kan bli lange dager...hvordan er deres form nå da?
petu Skrevet 23. mars 2008 #5 Skrevet 23. mars 2008 Jeg begynner uke 22 neste uke...magen min har vokst veldig i det siste...utrolig morsomt og helt fantastisk å kjenne liv og røre der inne. Tror ikke mye overgår denne følelsen...:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå