Anonym bruker Skrevet 11. mars 2008 #1 Skrevet 11. mars 2008 var på jysk og de hadde skumgummimadrass til en hundrings. tenker for å ha i reisesenga når vi er på hytta. (er jo steinhard madrass! )Hun vil sove på den 2 netter på rad ca. annehver helg. Men syns å ha lest at skumgummi ikke er bra for baby...?????? eller går de bra når det er så sjeldent?? (5 mnd)
line_n & sara Skrevet 11. mars 2008 #2 Skrevet 11. mars 2008 jeg ville ikke hatt noe i mot skumgummi! sara sover på det i vugga, og ser ikke ut til å ha tatt skade av det!
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2008 #3 Skrevet 11. mars 2008 Nei herregud, kjøp den. Sikkert like god som andre.
Gjest Skrevet 11. mars 2008 #4 Skrevet 11. mars 2008 vi har skum gummi madrass rra ikea til 150 kr og den er det ikke noe galt med.... ser ikke problemet med det altså
Anonym bruker Skrevet 11. mars 2008 #5 Skrevet 11. mars 2008 Jeg jobber på jysk.Den billige til 149 kr kan godt brukes i reiseseng.Ville ikke annbefalt den til hver natts bruk.Da ville jeg gått for den anatomiske til 499.Men den billige har jeg selv i reisesengen til mini.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå