*påveitilåbli4barnsmamma* Skrevet 10. mars 2008 #1 Skrevet 10. mars 2008 Når jeg skal inn på min side, får jeg en feilmelding som sier Fatal error. Er det problemer på siden her, eller er det bare jeg som får den feilen. Skulle ha endret nicket mitt
74skytte Skrevet 10. mars 2008 #2 Skrevet 10. mars 2008 Jeg kommer fint inn på sida mi. Da vet jeg ikke hva som er feil.
Babyønske �� Skrevet 10. mars 2008 #3 Skrevet 10. mars 2008 Det er visst et problem med dette for tiden, skjer hos veldig mange om dagen. Jeg hadde det samme problemet for noen mndr siden. Jeg sendte mail til [email protected] og forklarte problemet. Fikk det fikset dagen etter, men fikk også til svar at det kunne komme av at jeg endret på nicket mitt ofte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå