Mamalari Skrevet 10. mars 2008 #1 Skrevet 10. mars 2008 I går fikk jeg min første reiki sending av beatek-t. En helt utrolig opplevelse. Under sendingen lå jeg i senga og slappet av, men kjente nesten ikke ut som jeg lå i sengen. Det var så behagelig. Kjente etterhvert det begynte og prikke i hendene, og under føttene. Kjente også en slags dunking i hode, på en måte slik som man hører når man hører sin egen puls. Ikke noe ubehagelig. Mens jeg lå der så føltes det som om hele kroppen sov, jeg var så avslappet. Pleier egentlig ikke og klare å slappe av. Men dette var helt utrolig. I mailen jeg mottok etter sendingen, forklarte beatek-t sin opplevelse av sendingen. Utrolig hvor lik opplevelsene var. Hun merket også at det jobbet på steder hvor jeg har hatt problemer i det siste. Rundt halsen (har hatt vondt i halsen i det siste) I korsryggen( har hatt vondt der siden jeg ble påkjørt bakfra for noen uker siden.) Hun merket også en slags kløe, er veldig plaget med eksem på hender og bein. Hun fortalte meg at hun måtte klø seg flere ganger i ansiktet under sendingen. Noe jeg også gjorde. Synes beatek-t er utrolig flink. Og vil virkelig anbefale henne. Tror dette er noe alle bør prøve.Kan jo være at man har en ubalanse i kroppen man ikke vet om. Og overføring at enerig gjøre godt uansett. Kommer garantert til og bruke henne igjen. Og når jeg skal igang med prøvingen igjen vet jeg ihvertfall hvem jeg skal kontakt. Har en tro på at det vil hjelpe og få kroppen i balanse når jeg skal begynne og prøve:) Forresten skal sambo også motta reiki fra beatek-t. Han er litt skeptisk til det alternative. Men dette er noe han virkelig har lyst til og prøve. Spesiellt etter min opplevelse:) Gleder meg til neste sending
Anonym bruker Skrevet 10. mars 2008 #2 Skrevet 10. mars 2008 Hva er beatek-t? Kan du spå meg? 220778:)
Mamalari Skrevet 10. mars 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. mars 2008 beatek-t er en av brukerene her inne. Hun driver med reiki sendinger og er utrolig flink. Hun har et innlegg her hvor du kan kontakte henne:) Masse skryt til henne. Kan spå deg, men helst ikke her inne. Vil ikke gjøre dette til en spå tråd. Så hvis du skriver et nytt innlegg eller pm så skal jeg se på deg:)
litt_hetta Skrevet 11. mars 2008 #4 Skrevet 11. mars 2008 Er så enig. Beatek-t er kjempe dyktig, og etter hennes behandlinger, meldte jeg meg på reiki kurs, og i april skal jeg ta reiki II kurset, og det gleder jeg meg mye til. Tuuuusen takk Beate Kristin
Mamalari Skrevet 12. mars 2008 Forfatter #5 Skrevet 12. mars 2008 Nå har jeg mottat andre sending av beatek-t. Igjen en utrolig opplevelse. Man er så avslappet at man ikke skulle tro at det er mulig. Det er en helt utrolig opplevelse. Vil også bare fortelle at eksemen jeg har på fingrene som jeg har slitet med i snart et år. Er snart borte. Huden hadde liksom begynt og sprekke. Men nå begynner huden og bli fin igjen. Tror nok disse sendingene har hjulpet meg veldig på dette. Har prøvd alle slags salver og kremer, men ingenting har hjulpet. Sambo fikk sin første sending i går. Han ble veldig overrasket over mailen vi fikk av beatek-t etter sendingen. Han kjente seg så utrolig godt igjen, Beatek-t kjente at det jobber på de stedene sambo har plager. Han kjente ikke så mye undersendingen. Bare at det jobbet litt i ryggen. Men man trenger jo ikke og kjenne noe for at det skal virke. Han er egentlig en skeptiker, men han ble ganske overbevist i går. Anbefaler virkelig dette til alle. Dette er noe man virkelig bør oppleve. Trodde ikke det var mulig og føle seg så avslappet:) Tusen takk beatek-t. Gleder meg til siste sending
Mamalari Skrevet 27. mars 2008 Forfatter #6 Skrevet 27. mars 2008 Hei:) Nå er jeg tilbake fra påskeferie. Godt med litt fri. Har vært en liten tur i nord norge. Går bra med oss. Vil bare si at etter den siste sendingen fikk jeg en blødning. Så var nok en liten etterlenget mens som kom:) Vil anbfeale alle med ustabile sykluser eller uteblitt mens om å prøve deg. Har aldri vært så moro og merke at man har fått mensen:p Går det bra med deg også? Har ikke slitet deg ut?
Anonym bruker Skrevet 9. april 2008 #7 Skrevet 9. april 2008 Bare lurer på en ting:) Hva er reiki energi, og hvordan fungerer det? Mamalari sa hun fikk sending av deg? bare veldig spent på hvordan dere gjør det om dere ikke møtes i samme rom på en måte?
Anonym bruker Skrevet 9. april 2008 #8 Skrevet 9. april 2008 HUSK DET ER ULOVLIG Å REKLAMERE FOR NOE DU TJENER PENGER PÅ HER INNE. DET ER IKKE UMULIG AT DETTE KAN FØRE TIL UTKASTELSE FRA HELE FORUMET BARE MODERATOR BLIR OPPMERKSOM PÅ DETTE.
Mamalari Skrevet 10. april 2008 Forfatter #9 Skrevet 10. april 2008 dette er min anbefaling av beatek-t.. ingenting som sier at det ikke er lov og anbefale andre her inne.. synes beatek.t er utrolig flink. Å få reiki behandling er utrolig behagelig og avslappende. Har hjulpet meg og få kroppen i balanse igjen. Vil anbefale andre og prøve reiki:)
Anonym bruker Skrevet 10. april 2008 #10 Skrevet 10. april 2008 men hva er det for noe og hvordan fungerer det?
Mamalari Skrevet 10. april 2008 Forfatter #11 Skrevet 10. april 2008 nå er jeg ingen ekspert på dette her men kan kopiere det beatek-t skriver om reiki: Reiki er: * En harmoniserende energi som tilstreber balanse * En upolarisert energi som vibrerer mange ganger lysets hastighet * Er for alle (selv små barn ned til 4-5 års alder kan få aktivert Reiki i hendene sine og bruke den på seg selv og andre). Jeg har aktivert min 2årige datter, så alt hun tar i, inkl seg selv, får Reikienergi:) * Reiki jobber på årsaksplanet (tenk deg et isfjell med mange sykdomssymptomer over havoverflata. Og som vi vet er størstedelen av isfjellet under vann, der vi ikke kan se - dette er Årsakene til sykdommene. * Reiki er ufarlig, har ingen bivirkninger * Reiki understøtter,brukes i tillegg til, all annen behandling * Reiki blir aktivert i hendene dine (av f.eks meg). Reiki hjelper deg på 5 plan: * For å tilstrebe balanse i den fysiske kroppen * For å det tilstrebe balanse på det mentale plan * For å tilstrebe balanse på det emosjonelle plan * For å tilstrebe balanse på det spirituelle plan og * For å tilstrebe balanse på det sosiale plan (Reiki påvirker Deg, som i neste omgang påvirker de rundt deg. Du tiltrekker deg mennesker som er gode for deg:) Reiki brukes for å * lade egne og andres batterier, * redusere stress, * lindre smerter, * styrker vår indre ro og livsenergi, for å få personlig vekst. Reiki kan du få enten ved berøring eller ved en energisending: Ved berøring mottas Reiki i den fysiske kroppen, og behandlingen tar 1 time. Ved en energisending virker Reiki på kroppens energibaner, chakraene. For å opprettholde energibalansen i kroppen. Denne behandlingen tar 15 minutter, og sendes over "eteren" - slik lydbølger, radiobølger etc gjør. En slik behandling er det samme som 1 times berøring. Det er veldig kjekt for bruk hvis behandler og mottaker ikke kan møtes ansikt til ansikt:) Det er denne behandlingsformen jeg bruker mest:) Jeg har den sterkeste energiutvekslingen man kan få i Reiki:) Dvs jeg har fått aktivert den sterkeste energien man kan få i Reiki - og dermed kan jeg gi den sterkeste energien som kan gis ved hjelp av Reiki:) Dette er det beatek-t skriver om reiki
Anonym bruker Skrevet 10. april 2008 #12 Skrevet 10. april 2008 ALT Beatek-t har postet er slettet og nå er hun utestengt herfra pga denne reklamen som hun holder på med. At du vil reklamere for henne er helt opp til deg du skal få gjøre hva du vil=)))))) Alle skal vite at alt som gjøres inne på spå sidene SKAL VÆRE GRATIS og det har ikke Beatek-t gjort. Hun får skaffe seg reklameplass en annen plass. Hun har blitt stengt ute herfra før oxo for hun greier ikke forholde seg til reglene som er her inne. Mamalari du må ikke ta dette personlig det er jo ikke deg det er snakk om, du tar deg jo ikke betalt=)))))
Mamalari Skrevet 10. april 2008 Forfatter #13 Skrevet 10. april 2008 okei.. da forstår jeg hva du mente:) synes hun er så flink, derfor jeg vil anbefale henne. det går helt fint, bare missforstod innlegget ditt litt. Fort gjort
Anonym bruker Skrevet 10. april 2008 #14 Skrevet 10. april 2008 Fort gjort å missforstå. Jeg synes at dette forumet er veldig bra og synes derfor at det blir for useriøst når man ikke greier å følge reglene her inne=))))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå