Gjest Skrevet 9. mars 2008 #2 Skrevet 9. mars 2008 Hei hei! bare dytter meg selv litt her så alle får med seg at treffet er på tirsdag. Tar samtidig å flytter over svarene dere har lagt ut så det ikke oppstår noe forvirring,hihi c",) det blir hyggelig med treff, sees! ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeg kommer;-) nina med førstemann ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Kan man ha med barn? er alene og har ei tulle på snart 5 fra før som jeg ikke får barnevakt til... piamamma ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ser ut som jeg også kommer:) Tirsdag altså M, Vestfold ------------------------------------------------------------------------------------------------------ [Nå ble jeg litt usikker på om det blir tirsdag eller onsdag...? Jeg kommer iallefall, hvis jeg fortsatt har en mage å komme med.. finno ------------------------------------------------------------------------------------------------------ det er tirdag.. står der oppe på treff loggen, fikk bare ikke byttet heading på tråden.. c",) tuppenoglillebror -------------------------------------------------------------------------------------------------------når har dere termin og hvor gamle er dere som muligens kommer? kreps`79 ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hei hei kreps! Vi er alt i fra 23 til 34 å har de fleste har termin fra mai til august! Det er bare å komme, det er veldig hyggelig!! c",) tuppenoglillebror -------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gjest Skrevet 9. mars 2008 #3 Skrevet 9. mars 2008 Dytter igjen for å få dette øverst, svar her er dere snille! c",)
nygift med spire i magen nr2 Skrevet 10. mars 2008 #4 Skrevet 10. mars 2008 Jeg kommer regner jeg med.... ( ryggen er fucked så jeg kommer om jeg ikke blir værre ) .
Nurkemor Skrevet 11. mars 2008 #5 Skrevet 11. mars 2008 Hei. Skal prøve å ta meg en tur.. Regner med at jeg "får lov" av samboer'n.. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå