Anonym bruker Skrevet 5. mars 2008 #1 Skrevet 5. mars 2008 Mange ganger så føler jeg at jeg "bare skal bære fram et barn, bare for ingenting".. Jeg er ikke overlykkelig og begeistret, føler at jeg bare skal gå gravid i 9 mnd for så å starte opp en masse krangel med BF, han stevner meg til retten og "tar ifra meg" babyen.. Skulle bare ønkse at jeg ikke følte at det her er helt nyttesløst Er så redd hva framtiden vil bringe!!!! Hva BF kan finne på å gjøre, om han stevner meg for retten!!! Bare tanker gjør at jeg griner.. Tenker så masse på det, at jeg ikke er overbegeistret.. Jeg gleder meg jo, men kunna kansje ha gledet mæ litt mer.. ..Men uansett så BLIR JO JEG MAMMA'N!! Åh Er så redd.. Vil ikke føle at dette er helt nyttesløst!
Anonym bruker Skrevet 5. mars 2008 #2 Skrevet 5. mars 2008 Dette hørtes ikke no morro ut nei! Men en ting skal du ikke bekymre deg for.. Å det er at han stevner deg for retten og tar babyen i fra deg!! Det skal mye til for at han skal klare å vinne en sånn sak og få omsorgen for babyen din! Da skal du være rusmisbruker eller noe.. Jeg har ei venninne som går igjennom en sånn sak nå og det er ikke snakk om at han klarer å få delt omsorg en gang.. Fordi babyen er avhengig av mamman sin når den er så liten.. Spes når eneste føde babyen får er morsmelk! Men skjønner frustrasjonene dine... Lykke til
Shae Skrevet 7. mars 2008 #3 Skrevet 7. mars 2008 Ta kontakt med et familievernkontor nær deg. Finn noen å snakke med om dette, for disse tankene er ikke bra verken for deg eller for babyen i tiden framover. Det høres ut som om BF er veldig egoistisk når han holder på sånn, det høres ut som han ønsker å hevne seg på deg for noe. Ble du gravid uten at han ønsket det? Finn noen å snakke med er det beste tipset jeg kan komme med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå