Gå til innhold

Tar dere opp barnet når det ligger våkent?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sønnen min sover veldig kort tid av gangen på dagtid, gjerne bare 30 min av gangen. Men når han våkner så gråter han sjeldent, han bare ligger der. Har av og til ventet i 10 min for å se om han sovner igjen, men det gjør han ikke. TRor dere at han hadde sovnet igjen hvis jeg hadde ventet lenger med å ta han opp?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å amme til han sovner, og la han sove på fanget ditt til han våkner, da kose litt og amme litt mer, muligens sover han da litt lenger.

Skrevet

Han er 7 mnd så tror dessverre ikke det går, men takk for svar likevel:))

Skrevet

vi Nora ligger vaken i senga uten å gråte s¨tar eg henne ikke opp. da ligger hun og snakker og leker med smokken..

Skrevet

Nora er snart 6mnd..

Skrevet

Det som ikke går var som anonym forklarte med å amme han til søvn, men skal prøve slik du sa med å la han ligge å "kose" seg ltt selv. Takk for svar:))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...