Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #1 Skrevet 29. februar 2008 Hvor ble dere fettsugd(mage,, lår osv) og hvor mye kostet det? Hvor mye vil det eventuelt koste å få festtsugd mage, rompe og lår??
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #2 Skrevet 29. februar 2008 Jeg har tatt hele maven og hoftene for ca. 7,5 år siden og betalte da 29 000 kr.
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2008 #3 Skrevet 29. februar 2008 Ble det bra? Har lyst jeg også når jeg er ferdig med å få barn..
Anonym bruker Skrevet 1. mars 2008 #4 Skrevet 1. mars 2008 Det var fint helt til jeg ble gravid og fikk unger. Nå er det ikke så bra lengere og jeg vurderer å ta en bukplastikk etter jeg er ferdig med alle barna. Det ble nok slik på grunn av at huden ble strekt veldig under svangerskapene. Kanskje det ville skjedd uansett. Tror det er lurt å være ferdig med graviditet først siden det koster litt å gjøre. Men jeg angrer ikke og var fornøyd i mange år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå