Gjest Skrevet 27. februar 2008 #1 Skrevet 27. februar 2008 Marcus har vært til sjekk hos øre-nese-halsspesialist og han kom frem til at mest sannsynlig må han ha dren i begge ørene og fjerne falske polypper. skal tilbake på sjekk om ca 2mnd og da får vi endelig beskjed. er det noen av junibarna her som har fått satt inn dren og som kan fortelle litt åssen de opplever det i etterkant?
mamma til 2 ;) Skrevet 24. juni 2008 #2 Skrevet 24. juni 2008 Isak fikk lagt inn dren på 2 årsdagen sin i fjor etter mye sykdom/ørebetennelser osv... Nå i etterkant priser vi oss lykkelig over at vi har fått en friskere gutt.. er sjelden syk og etter at vi fjernet mandlene/polypper i febr har vi nesten ikke brukt astmamedisiner... Anbefaler å få d gjort !!!!
Gjest Skrevet 25. juni 2008 #3 Skrevet 25. juni 2008 VI var på ettersjekk og da viste det seg at væsken som var i mellomøret var blitt borte så vi slapp dren for denne gang!! Men skal tilbake i september for å sjekke falske polypper( han klarer ikke å puste gjennom nesa, kun gjennom munn og snorker litt). Godt at Isak har fått et "nytt" liv etter å ha fått det ordna da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå