ifie Skrevet 26. februar 2008 #1 Skrevet 26. februar 2008 Jeg vet at man ikke burde bruke smokken i mer enn én mnd (eller var det 2?), men gjelder dette også smokkene til tåteflaska? Her i huset brukes flaska kunn til vann.
@nemone Skrevet 27. februar 2008 #2 Skrevet 27. februar 2008 Bytter ikke ut smokker med mindre de er slitte jeg (går over dem med jevne mellomrom og hiver når jeg ser de er slitt). Koker de innimellom, og vasker de i oppvaskmaskinen ellers. Ser ikke behov for å kjøpe nye en gang i måneden sålenge jeg vasker dem ofte. (bortsett fra at smokkeprodusentene sikkert ville syntes det var fint...)
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #3 Skrevet 27. februar 2008 om man koker de en gang i mellom og sjekker smokken så ser jeg ikke vitsen i å kjøpe nye støtt
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2008 #4 Skrevet 27. februar 2008 Må vel innrømme at jeg ikke har byttet smokker før nå nylig..... Gutten min er 6 mnd, men han har et lager med smokker liggende over hele huset! (ca 10 stk) Har vasket de ofte og sterilisert de ganske ofte, så da syns jeg ikke det var nødvendig å skifte de uten at de var slitt. Nå har jeg skiftet til en større modell, 4 mnd +.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå