*Babyønske* Skrevet 26. februar 2008 #1 Skrevet 26. februar 2008 Uff er litt deppa jeg... Ventet tr på søndag.. Og den har ikke kommet,. Spotter en del, men mensen kommer liksom ikke... Skulle ønske den kom slik at jg kunne begynne på 2 pergokur... Slitsomt. Tr pleier å være ganske så presis på dagen faktisk... Har dere som går på pergo erfart at mensen blir forsinket???
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 26. februar 2008 #2 Skrevet 26. februar 2008 det er veldig vanlig at mensen blir forsinket fordi man ofte får senere EL når man går på pergo (kommer selvfølgelig an på hvordan syklusen er i utgangspunktet). Dersom du ikke er gravid så kommer den nok, dersom du er gravid så kan du nok snart ta en test
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 26. februar 2008 #3 Skrevet 26. februar 2008 Hei.... Min syklus ble litt forlenget. Et par-tre dager kanskje... Hadde EL på dag 17 el 18 og testet positivt på dag 31. Ifølge min gyn skulle jeg vente til dag 35 før jeg testet dersom tr ikke hadde kommet enda, men jeg kjente at noe var unormalt da jeg endelig var gravid.(puppene føltes ikke bare ømme lengre, men BLYTUNGE) Ønsker deg lykke til i alle fall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå