Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #1 Skrevet 25. februar 2008 Har ei jente på 9 måneder som liker veldig dårlig å bli matet. Er det noen som har tips om mat jeg kan lage som egner seg for henne å spise selv? Hun får biter av brød, potet og gulrot, men føler hun er i ferd med å gå lei.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #2 Skrevet 25. februar 2008 Selv om det blir en del søl, kan du ikke bare prøve med det meste? La ho få prøve seg med skje også. Dattera mi var sånn da ho var 8 mnd, måtte bare la henne spise selv da ho nekta la seg mate........... Lykke til
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2008 #3 Skrevet 25. februar 2008 sånn kjeks som er laget av puffa ris da?husker ikke helt hva den heter.. gutten min pleier å få det..å så legger jeg frukt og grønnsaker i forskjellige boller så han kan plukke å ordne selv,det er veldig populært(han er 9mnd) da bruker jeg de grønnsakene du nevnte og banan..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå