Lamaungene 07 og 10 Skrevet 24. februar 2008 #1 Skrevet 24. februar 2008 Ærlig talt jenter..hva tror dere egentlig grunnen for et forum er? Såvidt jeg har forstått det er det et sted hvor en kan spørre om alt og få svar...det finnes ikke dumme spørsmål, bare dumme svar... er det noen som mener jeg har feil her, så for all del...del det med meg..jeg støtter mer enn gjerne opp om viljen til å lære!
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2008 #2 Skrevet 24. februar 2008 Her inne er det bevist at det helt klart fins dumme spørsmål.
sarahrara Skrevet 24. februar 2008 #3 Skrevet 24. februar 2008 Jeg signerer, mener også at et forum er det du sier; et sted hvor man kan spørre om alt, og at ingen spørsmål er dumme..... Noen spør sikkert bare fordi de lurer på hvordan andre gjør ditt og datt, og det finnes jo mange måter å gjøre ting på. ;-))
sarahrara Skrevet 24. februar 2008 #4 Skrevet 24. februar 2008 Jeg svarte på Kjege-Thea Natalie- sitt innlegg ......anonym kom visst imellom her hehe;-))
Lamaungene 07 og 10 Skrevet 24. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 24. februar 2008 De "dumme" spørsmålene som du kaller det, har vel så mye rett til å bli stilt her som alt annet..derfor det kalles et forum. skjerp deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå