Gå til innhold

Hva er det siste måltidet dere gir deres barn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tror det har mye å si for att barnet skal sove godt.Nå har jeg prøvd med semuleunsgrøt men neida det likte hun ikke,å skiver er ikke lett å få i ei som er trøtt,har noen forslag til en god grøt eller noe annet lettvindt som metter godt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her er middag siste måltid, men han legger seg ikke før et par timer etter middag. Han får pupp /melk før han legger seg.

Skrevet

Vi gir henne 8-mnders grøten fra nestlè fortsatt. Hun er 16 mnd, og det er tydelig den som er favoritten. Hun har prøvd 1 års grøten også, men den er hun ikke alltid like glad i. Ser i bhg.en av de andre barna liker den samme grøten. Det er nesten bare grønne grøtpakninger i skapet, og alle barna er over 1 år =)

 

Jeg vet det er mange som har sluttet å kjøpe de dyre grøtene når ungene blir så store. De kjøper heller en pakke havregryn som de koker opp. Jeg synes fortsatt at Nestlè grøten er bedre for den er tilsatt vitaminer og mineraler, ikke bare "vomfyll".

Skrevet

Her får hun enten grøt eller brødskive.

Skrevet

Mina får grøt til kvelden.. går i 8 mndsgrøtene. Da det er de eneste hun liker. 1 årsgrøtene er det så masse biter i

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...