Gå til innhold

Flere som har brukt lang tid på å komme seg etter ks?


Anbefalte innlegg

Jeg har fremdeles ikke kommet meg, og det er snart 9 mnd siden! Er kjeeempesliten både fysisk og psykisk. Må jeg feks en tur til byen, klarer jeg nesten ikke å gjøre noe resten av dagen. Kjennes ut som jeg er 90 år! Har vært hos lege og sjekket alle verdier, men han fant ingenting unormalt. Søsteren min hadde det på samme måten, og kom seg ikke før etter et år. Så jeg håper på en opptur snart, for dette er jævlig slitsomt! Noen som har opplevd det samme, og hvor lang tid tok det før dere var tilbake til dere selv?

  • 2 måneder senere...

Fortsetter under...

Ja det høres ikke ut til å være direkte relatert til de fysiske sidene ved operasjonen.

Hvilke symptomer har du, kan du si mer detaljer?

 

Jeg var fysisk "normal" igjen etter noen uker, kun med litt uvant følelse i huden på magen. Men det er klart at våkenetter med baby tok på kreftene da.

  • 2 uker senere...

Hei der!

jeg kjenner meg igjen, desverre. Brukte ca 10-11 mnd på å komme meg til noenlunde normal form igjen, BÅDE fysisk OG psykisk. Sliter enda litt fysisk ved litt ekstra anstrengelse, f.eks om tulla sparker borti magen, jeg må løpe til bussen, bære veldig tungt etc. Fikk bla infeksjon i livmora etter haste ks.

 

Jeg har imidlertid hatt veldig stor fremgang fra å omtrent være pleiepasient som trengte hjelp til alt, så nå ser jeg lyst på det :D

 

Mange gode tanker fra meg til deg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...