Gå til innhold

Noen tips til litt påskemorro for voksne med litt innabords?;)


Anbefalte innlegg

Ska snart på påsketur, og da hadde det vært morro med noen "leker" av et eller annet slag...

Kan noen hjelpe meg?

Dette er kun for voksne som har sprudlevann med:)

Fortsetter under...

skitur om natta ja....hehe....

Det hadde vært noe.....*ler* ..Syns jeg ser det......haha...

 

Men ikke noe brettspill..... Tenkte mer på litt aktiviteter ja...

Har vurdert og sende ut en sms om at vi skal ha et spesiellt tema når vi ankommer hytta...Som feks 80 tallet, western, etc...

Men trenger mer alternativer, tilfelle det ikke faller i smak:)

Cowboy og indianertema er gøy. Deltakerne får tema før ankomst, så kan de gjøre så mye de vil ut av det selv. Jeg eeeelsker temafester! Kanskje jeg må arrangere en snart, men ikke før jeg er ammefri!

Singstar er jo alltid gøy! 80-tallshits!

Annonse

Skal dere bo privat?

 

I så fall kan en av dere gjemme godter fra påskeharen, og så må dere gå på "skattejakt". Godteposen kan være f.eks. småflasker/glass/drinker som MÅ drikkes opp straks de er funnet. Litt sånn tampen brenner.

Ev. bare vanlig godteposer. (Typisk leker for barn i USA i påsken, selv om dere er stooore barn da.. he, he).

 

Hva med blindebukk...? Og den som må stå må finne noe tilsvarende det jeg skrev over her. Gjette hva det er (om det er spiselig e.l.), og premien er et glass/flaske med alkohol.

 

Dette blir jo drikkeleker dette her da, men samtidig er man jo litt i aktivitet.

 

Ev. kan dere lage en lysløype ute (på ski eller på bena), bare i nærheten av der dere bor, med poster hvor det skal gjøres diverse. Finne på noe moro som kan føre til litt knall og fall, drikking og annet gøy :)

 

Kos dere!

 

Gjest Rebel m/jente

dersom dere var barndomsvenner kan dere også ha NOSTALGI som tema. ta på dere barneklær, lek de lekene dere lekte før (bomgjemsel, paradis, ball over tak), få fatt i gammelt barnetv fra dere var små osv.

Skal dere spise mat, kan du lage noen skriblerier på et ark og legge under tallerkene. De fleste er så nysgjerrige at de må kikke, og lurer på hva dette er... Etter en stund kan du si at det er en komkurranse, og be dem om å rive en elefant, - eller annet dyr / ting ut av arket.. Den som har detsom ligner mest vinner..

hehe...artig:)

DEN skal iallefall med! hehe....

Blir nok noen bra resultater ja....

De kan jo rive påskeharen kansje? hihi...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...