Gå til innhold

UL i dag :-)


sommerbarn_juli08

Anbefalte innlegg

Da har vi vært på ordinær UL i dag :-) Alt var normalt og terminen ble justert kun en dag (fram). Dermed har vi termin 27. juli. Legen sa at "han kunne ikke se noe mellom beina" og at det var 90 % sikkert at vi venter ei lita pia :-)

 

I morgen er det 5 uker siden vi måtte foreta en selektiv abort av den andre tvilingen. .... Uviklingen går heldigvis også som normalt mht. dette.

Fortsetter under...

Grattis! Så flott at det går bra med den ene du bærer på nå! Jeg fikk også vite på ordinær UL at nr.2 også skulle bli jente, men UL hos gyn. noen uker seinere ble det konstantert gutt! Gøy siden vi hadde ei jente fra før, men litt småkrise om vi ikke hadde tatt den ekstra UL... da hadde han fått mye rosa klær, sengetøy osv ;-)!

 

Lykke til videre!

 

Klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...