Anonym bruker Skrevet 16. februar 2008 #1 Skrevet 16. februar 2008 Mannen min liker det..og det har visst en kjempe fin betydning...elsket eller den som er elsket... Men for meg er det veldig fremmed...Litt sånn "Tændi"... Noen som vil mene noe??? Utalen blir "Tandi"
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2008 #2 Skrevet 16. februar 2008 Vet ikke helt...det var kansje litt søtt?
Smurfinee Skrevet 16. februar 2008 #3 Skrevet 16. februar 2008 Jeg er litt skeptisk..synes det blir litt kallenavnaktig..Men det er ikke stygt.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2008 #4 Skrevet 16. februar 2008 Liker han Thandie Newton, skuespillerinnen?
Troillpia Skrevet 16. februar 2008 #5 Skrevet 16. februar 2008 Trur jeg ville tenkt meg om både fem og seks og sju ganger før jeg gikk for Thandie, men min mening er jo ikke avgjørende for deres valg :-) Det finnes ei amerikansk skuespillerinne med navnet Thandie (Newton)... Søkte litt på navnet, og fant ikke ut hva det betyr noen steder... Men,- det er et velbrukt hundenavn!
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2008 #6 Skrevet 16. februar 2008 Jeg synes det var horribelt dessverre.
Vannmann35 Skrevet 16. februar 2008 #7 Skrevet 16. februar 2008 Thandie har jeg aldri hørt før, lyder uvant. Derimot er Andi et norrønt navn som betyr ørn-vakker :-) Ville heller gått for det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå