Gå til innhold

Endelig i gang igjen, trodde jeg...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så glad da, da jeg ringte Porsgrunn og ville "melde meg på" igjen. Men der har de ikke plass til meg på det aktuelle tidspunktet.

Så da er det bare å vente til neste gang, men venting er jo ganske vanlig for alle her, ser jeg.... Livet mitt står på vent, føler jeg. Om jeg ikke lykkes på dette tredje forsøket, har jeg i allefall mulighet til å finne ut hva jeg vil videre og så gå for det. . Men likevel er jeg glad for muligheten!!!!! Og så er jeg glad for at jeg fant denne siden og ser at (misforstå meg riktig) at jeg ikke er den eneste her i verden. Det føles ikke så ensomt lengre.

Mmm...bare noen ord i natten her jeg sitter på jobb...

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det var synd at du ikke fikk plass, men kan jo hende det kan bli noen avbestillinger da?

Vi er mange i samme båt dessverre.. men en dag lykkes vi også :o)

Skrevet

Det var synd, er selv i Porsgrunn og ble litt bekymret nå, har testdag ti onsdag og hadde regnet ed neste forsøk i april dersom dette ikke funker, så det kan rett og slett bety at jeg kanskje må vente også da.

Kjønner hva du mener ser bare imot å starte så fort som mulig dersom min første IVF ikke funker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...