Gå til innhold

Hva synes dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vurderer Bertine eller Hannah.... Hva synes dere om disse navnene?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hannah er poppis, men utrolig nydelig:-) Ville nok valgt det. Bertine er ok, men klinger litt rart (bert, bert, liksom...)

Skrevet

Hanna(uten h)er penest.Liker ikke Bertine noe særlig..

Skrevet

Jeg synes Hannah er vakkert. Jeg er ikke så glad i Bertine, selv om jeg vanligvis liker navn som slutter på -ine.

Skrevet

Jeg vurderer Bertine selv på nr 2 :)

Hannah er også fint.. men ville skrevet det Hanna(uten h på slutten)

Skrevet

Hannah er flott. Bertine virker så useriøst. Dollete navn synes jeg.

Skrevet

Jeg synes Bertine er flott. Jeg synes ikke det er dollete. Jeg er ikke glad i navn som er for sukkersøte, men synes verken Bertine eller Hanna er det.

 

Hanna (med eller uten h på slutten) er fint, men veldig vanlig. Bertine er fint og ikke så vanlig. Det blir ikke galt uansett hva du velger.

 

 

Skrevet

Synes begge er fine, hvis man skriver Hanna uten unødvendig h på slutten - det synes jeg bare ser dumt og fjollete ut.

Skrevet

Jeg liker Hannah best, med h :-) Desverre er det veldig mye brukt nå da. Men hva med Betine i stedet for Bertine, det synes jeg er penere.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...