Vera23 Skrevet 14. februar 2008 #1 Skrevet 14. februar 2008 Hei Er det flere som blir fryst ut på jobben fordi dere er gravide??Min sjef hakker veldig på meg og behandler meg veldig dårlig!!Er sykemeldt nå til slutten av feb og har vært det siden 7 januar pga kraftig bekkenløsning,men det er ingen grunn til å bli behandlet dårlig av sjefen,da frister det IKKE å komme igjen,flere som har det sånn?? hilsen Vera
Trulte troll Skrevet 14. februar 2008 #2 Skrevet 14. februar 2008 Kjære deg... Dette er jo helt fryktelig. Det bør være en tillitsvalgt, ev. et verneombud der du jobber. Denne bør du ta opp problemene med, og kanskje få hjelp til å konfrontere sjefen. Fryktelig vanskelig, og ofte kan det føles enklere å bare slutte. Men sjekk det ut. Håper alt ordner seg for deg.
Silje Christin Skrevet 15. februar 2008 #3 Skrevet 15. februar 2008 Hei. Jeg skjønner hva du går igjennom. Jeg har en ekstra jobb i tillegg til heltidsjobben min, og der fikk jeg beskjed av sjefen min om :" Nå vil jeg ikke ha noe tull med sykemeldinger og sånn!!" Så fåregår mye diskriminering på arbeidsplassene tror jeg! Stå på, og gå vidre med det!!
Vera23 Skrevet 15. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 15. februar 2008 vi er bare 3 ansatte så er litt vanskelig med tillitsvalgt for de andre er venner med sjefen!!Jeg har gått med saken til forbundet mitt og nav så veit ikke helt hva som skjer enda..saken er at hun tror ikke jeg er syk!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå