Anonym bruker Skrevet 13. februar 2008 #1 Skrevet 13. februar 2008 Tok et skikkelig hot bad nå for ikkje så lenge siden, fikk dorlig samvittighet etterpå.. Var jo skikkelig vaaarmt, og kjennte til og med at eg pluttselig fekk kav og d var for varmt.. Vet jo at en må passse seg i syden for varme, noen som vet om det kan være skadelig? Lurer og på fårepølse spm, vet d ikke er anbefalt å spise salami, va med fårepølse???
ragnhild83 Skrevet 13. februar 2008 #2 Skrevet 13. februar 2008 hei du Et varmt bad var sikkert bare godt for deg ...jeg spurte legen sist om jeg kunne ta sol, og det gikk fint i moderate mengder...så et varmt bad er nok helt i skjønneste orden! fårepølse sees på som spekemat, og bør vell egentlig ikke spises...DET HELLER! ikke lett... men ok, hvis nyåpnet pakke og god holdbarhetsdato... men helst ikke?
Nr2iNovember Skrevet 13. februar 2008 #3 Skrevet 13. februar 2008 Kan det spises helt ferskt??? Jeg har så lyst på salami at jeg blir nesten sprø
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 14. februar 2008 #4 Skrevet 14. februar 2008 Gå inn på matportalen å les der. Der står det om fårepølse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå