Anonym bruker Skrevet 12. februar 2008 #1 Skrevet 12. februar 2008 ser at det er ei som kaller seg jordmoren. Er det akseptabelt? Hun er ikke her som jordmor og bør heller ikke bruke jordmor som nick da andre kan tro at hun er fagperson
Anonym bruker Skrevet 13. februar 2008 #2 Skrevet 13. februar 2008 Forstår ikke problemet ditt i det hele tatt:-)
Tommage♀♂ Skrevet 13. februar 2008 #3 Skrevet 13. februar 2008 Da må vel LUDDERET også skifte nick da, hehe;)
Moderator Hannah Skrevet 19. februar 2008 #6 Skrevet 19. februar 2008 Hei, Jeg har sendt henne en mail og sagt at vi setter pris på om hun finner et nytt nick. Mvh
Gjest Skrevet 20. februar 2008 #7 Skrevet 20. februar 2008 Hmm...skulle da tro at de fleste som signerer seg inn på et nettforum har hjernekapasitet til å forstå mengden nick som er tilgjengelig. Er det et spm om hun vil bytte nick eller krav, for da burde dere fjerne visse nick som da ikke burde være lov på siden, og ikke kun et!. For fortsetter man dette kan hvem som helst ha ønsker om å fjerne visse nick fordi det kan ha forbindelse til visse ting og tang. *risterpåhode*
Moderator Hannah Skrevet 21. februar 2008 #8 Skrevet 21. februar 2008 Det var i allefall i denne omgang en forespørsel, og siden ikke alle har behov for å krangle, så tror jeg det ordner seg. Det er visse nick som er mindre egnet enn andre på våre nettsider, selv om vi i visse tilfeller velger å overse.
Gjest Rebel m/jente Skrevet 1. mars 2008 #9 Skrevet 1. mars 2008 Vil det si at jeg ikke kan kalle meg gartneren da? selv om jeg er det? Kan jo være denne dama ER jordmor=)
Gjest Skrevet 1. mars 2008 #10 Skrevet 1. mars 2008 Æsj...det driter vi i, for jordmor er liksom hellig det! mEN Å VÆRE KLÅFINGRET, DRITTUNGE,DRITTSEKK ,VOKSEN MOR, (ops caps lock) søt mor, osv................det er ingen som sjekker og det er greit?
Gjest Skrevet 2. mars 2008 #11 Skrevet 2. mars 2008 Jeg er faktisk helt enig med HI, fordi vi er på et småbarnsforum. Derfor vil nick som jordmoren, barnelegen, helsesøsteren fort bli misbrukt. Hvis jeg feks tar nicket jordmor, og begynner å poste på diverse "hva skal jeg gjøre"-tråder der jeg sier mye sprøyt. "Joda, det er helt fint å begynne å gi grøt når babyen er 2 mnd" osv, så vil det bli tatt seriøst nettopp pga nicket. Folk vil kanskje ikke dobbeltsjekke det, og ta alt jeg sier for god fisk. Derfor er det veldig bra hvis slike nick kan slås ned på.
Anonym bruker Skrevet 2. mars 2008 #12 Skrevet 2. mars 2008 jeg er helt uenig å synes at det virker litt Stasiaktig hvis noen skal drive med kontroll av hva enkelte kaller seg på nick!!! Jeg har feks. ikke prøvd meg på "ludderet" (ennå) selv om hun har annonsert at hun er det her inne:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå