Gå til innhold

Hva med Harriet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og mannen har sans for dette og synes det er et feminint og sterkt navn, men resten av familien er ikke akkurat overbegeistret... Er dette navnet for spesielt eller vekker det dårlige assosiasjoner?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

JA til Harriet, jeg fikk ikke mannen min med på dette navnet dessverre. jeg kjenner en Harriet rundt 35 år og hun er et ekte og flott menneske!!

Skrevet

Kjempefint, og uvanlig!

 

Dropp denne innblandingen med familien. Skaper bare forvirring. Det er dere som skal stå for valget uansett!

Skrevet

Jeg synes Harriet er stilig. Ikke noe jeg ville valgt selv, men tøft navn.

Skrevet

Nei huff. tenker sur gammel dame!

Skrevet

 

Kult navn!

 

Det er i utgangspunktet ikke værst å klare å bli enig med mannen sin, så overhør resten av familien! De kommer til å skjønne hvor fint det er når de ser den skjønne lille navnebæreren :)

 

 

Skrevet

Det er spesielt og fint:)Jeg tenker på Harriet Backer når jeg hører navnet,men det er da ikke negativt:)

Skrevet

Jeg tenker harrye harriet desverre. men navnet er jo egentlig ganske stilig

Skrevet

Altså JA til å bruke Harriet-navnet! Det er feminint og sterk og flott! Ikke "vanlig" men ikke for sært.

 

Godt valg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...