ElleL Skrevet 11. februar 2008 #1 Skrevet 11. februar 2008 Etter fem mislykkede forsøk har jeg bestemt meg for å ta en liten pause. Den skal jeg bruke til å få gjennomført en utredning for å se om noe er galt. HSG'en viste fine åpne eggledere så der var det ihverfall ikke noe galt. Jeg har fått henvisning til Dr. Blakstad og foreløbig har hun ikke noen ledig time før i slutten av mars så pausen blir nok til mars/april. Håper også å få eggløsningssprøyter - er lei av å stresse med all testingen.
solsikke73 Skrevet 11. februar 2008 #2 Skrevet 11. februar 2008 Vil bare ønske deg lykke til. Det er godt å høre at du ikke fant noe galt v HSG'en. Jeg har også fått en ufrivillig pause i Danmarksturene. Siden i høst har de månedlige turene ikke blitt lengre enn til gynikologen for UL (feil side, kom tilbake neste måned .... :-( ). Håper du raskt får time og ikke minst suksess!!!!!
Oh'rly Skrevet 11. februar 2008 #3 Skrevet 11. februar 2008 Så leit at det ikke gikk denne gangen heller =\ Hva med en trøstevaffel i morra?
ElleL Skrevet 11. februar 2008 Forfatter #4 Skrevet 11. februar 2008 Vafler er aldri feil. Hva med 13:00?
Oh'rly Skrevet 11. februar 2008 #5 Skrevet 11. februar 2008 13:00 er notert, håper vi slipper å få snudde vafler
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå