Gå til innhold

Magen til gutten min ligger over målet?


☆Lady Ma Ma☆m/påfyll:)

Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter en grundig sjekk igår av andre årsaker fortalte legen meg at magemålet til lillegutt var litt for stort...Hva menes med det?Er det farlig for han?Legen hadde lissom ikke annet og si enn at dem måtte følge det opp..Noen flere med erfaring rundt dette?

  • 1 måned senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei

 

Med min førstefødte var magemålet noe over normalen. Men han er en helt normal og fin gutt i dag. Var 3600g ved fødsel, så helt alminnelig vekt. Blir 3 år i august. Har du fått vite noe mer?

Skrevet

Jeg fikk også beskjed på UL i min uke 32+5 at magemålet til gutten min var større enn normalt.. vesentlig større enn hodemålet sammenlignet.. men han sa bare at det var en god og rund mage på gutten... Fikk ikke høre noe mer om det..

Skal tilbake til ny UL i min uke 37+3 for ny sjekk av vekst... men det ble ikke sagt noe om det var noe galt.......

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...