Gå til innhold

Sandefjord?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei hei

Tror jeg er den eneste her fra sandefjord...noen andre? Eller noen i nærheten?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er også fra Sandefjord. 35 år neste uke om skal ha førstemann i begynnelsen av mai. Venter ei jente;-)

Skrevet

Hei.

 

Her kommer det enda en sandefjording.

Blir 35 i år og venter nummer to i mai.. :-)

Venter forresten også ei jente..

 

Skrevet

Så artig med en til som er like "gammel" som meg;-) Føler at jeg er litt seint ute, men har ikke vært klar før. Så jeg starter der venninner stopper. Får jo mange gode råd, og arver endel utstyr da;-) Terminen er 8. mai, når der deres?

Skrevet

Så bra at d er fler enn meg herfra da, jeg er 30, og venter min 3, 24 mai. ser ut til at d er en gutt.

Skrevet

Begynner å føle seg litt "gammel" ja. "Alle" andre er ferdige.. Heldigvis så er dette vår andre. Førstemann blir 2 år i mars. så vi har ikke vært spesielt kjappe av oss vi heller.. :-)

  • 3 måneder senere...
Skrevet

Hei,

Dere har vel kanskje født allerede? Jeg bor også i Sandefjord og har termin 8.juni. Min første, og det blir visst en liten jente:)

Kanskje noen babytreff etterhvert?

 

 

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...