* vannmamma * Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Jeg var på ny UL i dag (er 9+6) og var kjempeglad for å se at det fremdeles er 2 hjerter som slår. Gynekologen bekreftet at når de ser ut sånn som de gjorde på dette stadiet, pleier det stort sett å gå bra. Selv om jeg vet om realitetene og at ikke er noen garantier, bekreftet det også min optimistiske følelse på at dette kommer til å gå bra. TV1 "sprellet" så voldsomt med både armer og bein at gynekologen satt og lo. TV2 gjemte seg litt... Det er litt rart å begynne å utvikle bånd til de to tassene inni der allerede... Heftigere blir det vel siden det blir hyppige UL framover. Skal tilbake om 2 uker, og synes det er veldig ålreit å få så tett oppfølging allerede fra starten. :-)
Klarforbarn Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Hei på deg, morsomt å lese det du skrev, jeg hadde det akkurat på samme nmåte da jeg var der du er nå. Det kommer helt sikkert til å gå kjempegerit, du har jo sett de på UL, hjertene slår og de beveger seg bra. Siden du har to i magen får man jo mye mer oppfølging også - det er ganske betryggende! Lykke til!! Klarforbarn 29+2
Sol med 2! Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Det var flott å høre at de er på plass. Jeg var også på ul ved de tider og det var morro å se på de to små bamsene som "krabbet" rundt. Var på ul igjen i uke 12, og da så du armer og bein mye tydeligere og da var det mer turning. Lykke til framover ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå