Anonym bruker Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Ja, jeg vet det er ikke bra å røyke når en ammer. Men har likevel noen spørsmål om dette. Vet barnet får i seg niktotin og andre stoffer fra røyken. Men utenom at det kan minke melkeproduskjonen, hva er det som kan skje da. Grunnen til jeg spør var at jeg leste et innlegg sykdomer som følge av røyk. Dersom barnet er like utsatt som mor for kreft og kols, hvorfor blir en da anbefalt å amme selv om en røyker? Kan ikke forstå at det skal bli anbefalt når det er sånn jeg?
Anonym bruker Skrevet 15. februar 2008 #2 Skrevet 15. februar 2008 Har lurt litt på dette selv, og derfor søkt på nettet. Legger ved en link som jeg fant. Håper du får svar på det du lurte på http://www.helsenett.no/index.php?option=com_content&task=view&Itemid=81&id=1454
Anonym bruker Skrevet 26. april 2008 #3 Skrevet 26. april 2008 Jeg hadde faktisk valgt å ikke amme dersom jeg røykte, uansett hva de sier. Det beste er jo om du kan slutte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå