Nattinatta Skrevet 28. januar 2008 #1 Skrevet 28. januar 2008 Hei. Er det noen som har begynt å kjenne smerter i bekkenet? Jeg er litt usikker på om det er bekkenet jeg da, men ettersom jeg har lest litt rundt det kan det tyde på dette. Jeg har til tider smarter like til venstre for halebenet. Kan nesten kjennes ut som strekk et sted i skinka. hehe... andre med liknende erfaringer? Hva burde en gjøre fremover med dette?
ronja280 Skrevet 28. januar 2008 #2 Skrevet 28. januar 2008 jeg har allerede fått bekkenløsning. og jeg ble hensvist til fysioterapeut av legen min. og finner dette til hjelp for meg. styrker opp muskulaturen rundt bekkenet, og hjelper forebyggende.
Høygravid i sommer! Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Kjenner litt her også. Begynte med vondt i ryggen etter å ikkje sove på magen lenger. Det er ikkje så gale lenger, men eg kjenner det godt etter noen timer på jobb (jobber i barnehage). Er 30% sykemeldt og legen sa at dersom jeg ikkje var blitt bedre eller kjente stikkninger nedover i beina måtte eg ta kontakt. Eg håper jeg ikkje har bekkelproblemer, er veldig tidlig å få det nå.
anette&tutta mari :) Skrevet 29. januar 2008 #4 Skrevet 29. januar 2008 Ja jeg også.. litt sånn strekk i skinka. Særlig hvis jeg står eller sitter lenge av gangen. Har allerede begynt å sove med pute mellom lårene og knærne om natta for å avbelaste. Er i 13+2 idag:)
Mirakeljenta08 Skrevet 31. januar 2008 #5 Skrevet 31. januar 2008 jeg har bekkenløsning, er bare 11 uker men har vondt fra ryggen og nedover i bekkenet, rompa og i beina har vondts tort sett hele dagen
Nattinatta Skrevet 31. januar 2008 Forfatter #6 Skrevet 31. januar 2008 Trodde nesten ikke det gikk ann å få dette så tidlig, men tro meg: det går ann. Idag ble jeg sykemeldt i 14 dager, så får vi se... dette er kjedelige greier. det sises jo at når en først har fått det, så har en det. noen som vet?
ronja280 Skrevet 1. februar 2008 #7 Skrevet 1. februar 2008 jeg har hatt det siden jeg ble gravid, og vært sykemeldt for dette siden da. men begynt å jobbe nå, siden jeg holder på å gå på veggene her.. må jo bare prøve.. men synes det er mye hjelp i trening med fysioterapeut.
MMr Skrevet 4. februar 2008 #8 Skrevet 4. februar 2008 Hei Vil anbefale deg å gå til fysioterapaut eller kirorpaktor, det hjelp:)
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 4. februar 2008 #9 Skrevet 4. februar 2008 er sykemeld pga bekkenet mitt å i dag fikk jeg henvisning til fysio trening...
tintin Skrevet 5. februar 2008 #10 Skrevet 5. februar 2008 Jeg var til legen for 3 dager siden. Har fått veldig vondt i bekkenet.Sviing og verk både når jeg sitter og går. Men fikk beskjed om at ingen fikk bekkenløsning før uke 18. ( er 12 uker nå). Så fikk ingen gehør av legen ang dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå