Anonym bruker Skrevet 28. januar 2008 #1 Skrevet 28. januar 2008 Jeg mener ikke håndtaket.Var ei som sa at det gikk ann.Men jeg kan ikke forstå hvordan det skulle gå.
mammaen til 2 goinger♥ Skrevet 28. januar 2008 #2 Skrevet 28. januar 2008 Det går fint! Har to trinn. Vanskelig å forklare men det går å justere ned sportsvogndelen.. Men tror ikke det utgjør så stor forskjell. Jeg har vogna, men har ikke giddet og justere høyden for da må vi frem med skrujern, hehe
Sanna5*m gutt og jente* Skrevet 28. januar 2008 #3 Skrevet 28. januar 2008 Du kan regulere høyden ved å løsne skruer på siden på sportsinnsatsen og så skru dem inn i like hull litt lenger ned- lett å se hvis du ser etter. Omtrent der du løsner innsatsen hvis du demonterer vogna. Utgjør ganske mye på høyden- nesten 10 cm synes jeg. Det er VIKTIG å senke innsatsen når du bytter fra bag til kun sittedel, fordi vogna blir mer stabil. Ellers kan den faktisk velte!
mammaen til 2 goinger♥ Skrevet 28. januar 2008 #5 Skrevet 28. januar 2008 ops, visste ikke at det var viktig! Da skal den skrues ned i kveld! Takk for hjelpen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå